فروش دستگاه زردی نوزاد و اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران و شهرستان ها

فروش دستگاه زردی نوزاد و اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهرتهران و تمامی شهرستان ها از تخصص های ما در شرکت ضد زردی می باشد. ما توانسته ایم با سالها تجربه درخشان در امر تولید انواع دستگاه زردی نوزاد خدمات فروش دستگاه زردی نوزاد و همچنین اجاره دستگاه زردی نوزاد را به بهترین شکل ممکن به مشتریان خود ارائه نماییم.
لامپ های مهتابی سفید می توانند تاثیر زیادی بر درمان زردی نوزادان داشته باشند و از زمان های قدیم شنیده ایم که در صورت وجود زردی در نوزاد باید او را زیر نور مهتابی قرار داد و این روش از روش های سنتی درمان زردی نوزادان می باشدو هیچ پایه و اساس علمی ندارد.
در این راستا با اختراع دستگاه زردی نوزاد علم پزشکی برآن شد تا روشی مطمئن را جهت درمان زردی نوزادان ارائه نماید. فروش دستگاه زردی نوزاد و استفاده از روش اجاره دستگاه زردی نوزاد از روش های منطقی درمان زردی می باشند.
دستگاه های زردی نوزاد با روش فتوتراپی یا همان نوردرمانی زردی نوزاد را درمان مینماید و میتواند تاثیر بسزایی در درمان سریع زردی نوزادان داشته باشد.

روش درمان زردی نوزاد با دستگاه زردی نوزاد


دستگاه زردی نوزاد با استفاده از تاباندن نور به بدن نوزاد به دفع میزان بسیار بالایی از بیلی روبین خون کمک می نماید. شاید بهتراست از قبل از هر موضوعی در ارتباط با علت زردی بیان نماییم. زردی نوزاد در اثر بالا رفتن بیلی روبین خون می باشد ، بیلی روبین ماده است که بایستی با استفاده از کبد دفع شود ولی کبد جوان نوزادان قادر به دفع این ماده نمی باشد و همین امر سبب می شود تا پوست این عزیزان به رنگ زرد تبدیل شود.
با اجاره دستگاه زردی نوزاد و استفاده از این دستگاه شما می توانید به صورت حتم زردی نوزاد را در مان نمایید. با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید نوزاد را در زیر این دستگاه خوابانده و تابش نور که سبب گرم شدن بدن نوزاد می گردد میتواند به دفع بیلی روبین به میزان بسیار بالایی کمک نماید.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد درمنزل


با اجاره دستگاه زردی نوزاد و استفاده از این دستگاه در منزل دیگر نیازی به تحمل فضای بیمارستان نیست و میتوانید بدون جدا نمودن نوزاد از مادرش زردی این عزیزان را درمان نمایید. همچنین با اجاره دستگاه زردی نوزاد شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه های گزاف بیمارستان و صرف وقت برای بودن در بیمارستان ندارید. تنها با پرداخت مبلغی مقرون به صرفه می توانید خیال خود را از سلامت نوزادتان راحت نمایید.
زمان درمان در استفاده از روش اجاره دستگاه زردی نوزاد بسیار پایین می باشد و نهایتا در مدت سه روز میتوانید زردی را از بدن نوزاد به صورت کامل از بین ببرید.

فروش دستگاه زردی نوزاد در ضد زردی


فروش دستگاه زردی نوزاد و اجاره دستگاه زردی نوزاد این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است چراکه اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد از روش های درمانی پر طرفدار برای درمان زردی نوزادان می باشد. تمامی پزشک ها در درجه های متعادل زردی ، روش اجاره دستگاه زردی نوزاد را به والدین پیشنهاد می دهند و از طرفی که اجاره دستگاه زردی نوزاد دارای مزایای بسیاری نسبت به سایر روش های درمانی دیگر زردی در نوزادان دارد والدین نیز از آن استقبال می نمایند.
ما در شرکت ضد زردی با توجه به تجربه چندین ساله در تولید انواع دستگاه زردی نوزادو تخصص در فروش دستگاه زردی نوزاد و اجاره دستگاه زردی نوزاد این روزها برای اخذ نمایندگی و ارائه خدمات ایده آل تر به مشتریان عزیزمان به فروش دستگاه زردی نوزاد اقدام نموده ایم .
توجه نمایید که فروش دستگاه زردی نوزاد توسط ما در ضرکت ضد زردی به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می گردد. و تمامی هدف ما از فروش دستگاه زردی نوزاد گسترش حوزه خدمت رسانی مان می باشد. فروش دستگاه زردی نوزاد جهت ارائه نمایندگی های انحصاری در شهرستان ها می باشد و از آنجایی که نمایندگی ها به صورت انحصاری می باشند هر شهر می تواند تنها یک نماینده از ضد زردی داشته باشد. در نتیجه اولویت در فروش دستگاه زردی نوزاد با کسانی است که پیش از سایرین با ما در تماس بوده باشند.
شرایط فروش دستگاه زردی نوزاد و اخذ نمایندگی را سعی نموده ایم آسانتر تعریف نماییم تا به همه عزیزان و هم وطنان عزیزمان بتوانیم فرصت استفاده از این شغل پردرآمد را داشته باشند .
فروش دستگاه زردی نوزاد توسط ما تنها یک فروش ساده نیست بلکه آغاز یک همکاری مداوم می باشد به نحوی که شما به عنوان نمایندگی تمامی اطلاعات لازم در زمینه دستگاه زردی نوزاد و نخوه اجاره دستگاه زردی نوزاد را آموزش خواهید دید و از دوره های عملی ما می توانید برای این منظور استفاده نمایید.
برای فروش دستگاه زردی نوزاد و در راستای ارائه خدمات هرچه بهتری به همکارانمان در شرکت ضد زردی پکیج های کاملی را برای نمایندگی ها آماده نموده ایم که می توانید آن ها را روی یک دستگاه وانت پراید نصب نمایید.
از پکیج ما در زمینه فروش دستگاه زردی نوزاد می توان به 12 عدد دستگاه زردی نوزاد ، شورت ضد نور ، چشم بند ضد نور و همچنین کلیه ابزارهای تست دستگاه ها و آزمایشات بالینی اشاره نمود.
فروش دستگاه زردی نوزاد به صورت کاملا تخصصی از برترین تخصص های ما می باشد. شما عزیزانیم توانید برای استفاده از خدمات ما در زمینه های فروش دستگاه زردی نوزاد و اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما در شرکت ضد زردی در تماس باشید.

تماس با ما

اگر بدنبال ایجاد تجارتی زودبازده و پرسود هستید و از خدمت به مردم لذت می برید می توانید با اخذ نمایندگی از ضد زردی جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهرستان مورد نظرتان از هم اکنون کارتان را آغاز کنید.

۰۲۱۵۵۹۲۷۴۹۹
۰۲۱۵۶۴۴۲۳۰۸
۰۹۱۲۰۱۷۴۱۶۶

تماس برای کسب اطلاع بیشتر

خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه ضد زردی از آخرین مطالب و محصولات و خدمات شرکت مطلع شوید.

شما می توانید هر زمان که مایل بودید اشتراک خبرنامه را لغو نمایید.

درباره ضد زردی

ضد زردی تولیدکننده و وارد کننده انواع مختلف دستگاه های زردی نوزاد (فتوتراپی) بوده که با سالها تجربه در زمینه تولید، واردات، فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد به هموطنان گرامی، بیمارستانها، پزشکان و سایر مخاطبان مرتبط اکنون افتخار این را دارد که در گستره ملی به مشغول ارائه خدمات مذکور به هموطنان گرامی باشد.

بیشتر