درباره ما

درباره ما

ما در شرکت ضد زردی متخصص در فروش دستگاه زردی نوزاد و اجاره دستگاه زردی نوزاد با چندین سال تجربه درخشان می باشیم و خرسندیم که توانسته ایم از پیشگامان ارائه انواع خدمات فتوتراپی در کشور عزیزمان ایران باشیم.
ما در شرکت ضد زردی توانسته ایم انواع خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزادان را از اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد به سایر مخاطبان خود از پزشکان تا افراد عام ارائه نماییم. نهایت تلاش خود را نموده ایم تا روابط خود را بر پایه صداقت و ارائه با کیفیت ترین خدمات در کنار قیمت هایی مقرون به صرفه به مشتریان عزیزمان ارائه نماییم.

افتخار ما این است که مبلغان ما از مشتریان ما می باشند و این براساس چندین سال تجربه درخشان و ارائه خدمات متمایز به مشتریان مان می باشد.
ما جهت فروش دستگاه زردی نوزاد به اعطال نمایندگی های انحصاری پرداخته ایم که هم وطنان عزیزمان بتوانند از خدمات متمایز ما بهره مند شوند.
ما با ارائه انواع لوازم و محصولات جانبی در شرکت ضد زردی توانسته ایم پاسخگوی نیازهای تمامی مشتریان خود باشیم و کمک نماییم تا دیگر نیاز به دریافت خدمات از دیگر شرکت ها نداشته باشند محصولاتی اعم از چشم بند ضد نور نوزاد یا شورت ضد نور یا سایر لوازم و دستگاههایی که در طول مدت درمان زردی نوزاد مورد نیاز است.
اگر بدنبال سرویس دهنده ای خوشنام و مجرب جهت درمان زردی نوزاد خود هستید یا اگر قصد ایجاد تجارتی مطمئن و زود بازده دارید و یا اگر بدنبال راه حلی دائمی برای سرویس دهی به مشتریان خود جهت درمان زردی نوزاد و یا لوازم جانبی آن هستید با ضد زردی تماس گرفته و از چند و چون خدمات و محصولات قابل ارائه ما بیشتر آگاه شوید. ضدزردی همواره در کنار مشتریان خود بوده و هست تا هرگونه نیاز ایشان را در جهت درمان زردی نوزاد به بهترین نحو ممکن برآورده سازد.

تماس با ما

اگر بدنبال ایجاد تجارتی زودبازده و پرسود هستید و از خدمت به مردم لذت می برید می توانید با اخذ نمایندگی از ضد زردی جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهرستان مورد نظرتان از هم اکنون کارتان را آغاز کنید.

۰۲۱۵۵۹۲۷۴۹۹
۰۲۱۵۶۴۴۲۳۰۸
۰۹۱۲۰۱۷۴۱۶۶

تماس برای کسب اطلاع بیشتر

خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه ضد زردی از آخرین مطالب و محصولات و خدمات شرکت مطلع شوید.

شما می توانید هر زمان که مایل بودید اشتراک خبرنامه را لغو نمایید.

درباره ضد زردی

ضد زردی تولیدکننده و وارد کننده انواع مختلف دستگاه های زردی نوزاد (فتوتراپی) بوده که با سالها تجربه در زمینه تولید، واردات، فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد به هموطنان گرامی، بیمارستانها، پزشکان و سایر مخاطبان مرتبط اکنون افتخار این را دارد که در گستره ملی به مشغول ارائه خدمات مذکور به هموطنان گرامی باشد.

بیشتر