اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد

راهی مقرون بصرفه برای درمان نوزاد شماست

یکی از خطراتی که نوزادان را در بدو تولد تهدید می نماید، بیماری زردی است. این یک بیماری شایع در بین نوزادان است که بطور متوسط نیمی از نوزادان عادی و ۸۰ درصد از نوزادان نارس به آن مبتلا می شوند. زردی نوزاد درمان های گوناگونی دارد که برخی جزو درمانهای سنتی محسوب می شود. امروزه این بیماری بطور معمول توسط دستگاه های زردی نوزاد انجام می شود. از آنجا که این بیماری تنها یک بار و در همان بدو تولد برای نوزاد رخ می دهد و پس از درمان، دیگر نیازی به دستگاه زردی نوزاد نیست، اجاره دستگاه زردی نوزاد گزینه ای مقرون بصرفه تر از خرید دستگاه زردی نوزاد است. با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توان بدون پرداخت هزینه اضافی، در مدت زمان درمان، دستگاه زردی نوزاد را در اختیار داشت و پس از درمان نوزاد، دستگاه را به دارنده بازپس فرستاد.
اجاره دستگاه زردی نوزاد خدمتی است که سالها توسط ما ارائه شده و امروز مفتخریم که این خدمت را با بالاترین کیفیت به والدین گرامی ارائه می دهیم. پروسه اجاره دستگاه زردی نوزاد شامل نصب، توضیحات لازم درباره استفاده و جمع آوری دستگاه، پس از درمان شده و بطور کلی تمامی عملیات تخصصی اجاره دستگاه زردی نوزاد توسط تیم مجرب ما انجام می پذیرد. پس تنها کاری که لازم است شما انجام دهید این است که با ما تماس گرفته و تصمیم خود را مبنی بر اجاره دستگاه زردی نوزاد به اطلاع ما برسانید. پس از آن تیم با تجربه ما تمامی تمهیدات لازم برای اجاره دستگاه زردی نوزاد را به شما اعمال کرده و شما در اسرع وقت یک دستگاه زردی نوزاد را با مشخصات مورد نیاز خود بصورت نصب شده و آماده استفاده در منزل خواهید داشت تا درمان نوزاد دلبند خود را هرچه آسانتر و سریعتر انجام دهید.

برای اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما در تماس باشید

برای اجاره دستگاه زردی نوزاد و یا مشاوره درباره چند و چون اجاره دستگاه زردی نوزاد و مدلها و آپشن های مختلف دستگاهها با ما در تماس باشید.

تماس با ما

اگر بدنبال ایجاد تجارتی زودبازده و پرسود هستید و از خدمت به مردم لذت می برید می توانید با اخذ نمایندگی از ضد زردی جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهرستان مورد نظرتان از هم اکنون کارتان را آغاز کنید.

۰۲۱۵۵۹۲۷۴۹۹
۰۲۱۵۶۴۴۲۳۰۸
۰۹۱۲۰۱۷۴۱۶۶

تماس برای کسب اطلاع بیشتر

خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه ضد زردی از آخرین مطالب و محصولات و خدمات شرکت مطلع شوید.

شما می توانید هر زمان که مایل بودید اشتراک خبرنامه را لغو نمایید.

درباره ضد زردی

ضد زردی تولیدکننده و وارد کننده انواع مختلف دستگاه های زردی نوزاد (فتوتراپی) بوده که با سالها تجربه در زمینه تولید، واردات، فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد به هموطنان گرامی، بیمارستانها، پزشکان و سایر مخاطبان مرتبط اکنون افتخار این را دارد که در گستره ملی به مشغول ارائه خدمات مذکور به هموطنان گرامی باشد.

بیشتر