اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد یکی از روش‌های درمان زردی در نوزادان است که درمان را در خانه و بدون نیاز به بستری کردن نوزاد در بیمارستان انجام می‌دهد. در مقالات قبلی در مورد زردی و عوامل به وجود آورنده آن به‌تفصیل سخن گفتیم. در این مقاله قصد داریم یکی از عوامل بروز زردی در نوزادان که همان کم بودن شیر مادر است را بررسی نماییم.

زردی نوزاد ناشی از شیر مادر

در برخی مواقع زردی ممکن است از شیر مادر باشد.
کم بودن شیر مادر و تغذیه ناکافی نوزاد می‌تواند یکی از دلایل ایجاد زردی در نوزاد باشد. گاهی هم ترکیبات نامطلوب شیر مادر است که باعث ایجاد این عارضه می‌گردد. معمولاً در چنین مواردی، زردی در همان هفته اول تولد خود را نشان می‌دهد و تشخیص آن می‌تواند به‌راحتی توسط پزشک متخصص کودکان صورت پذیرد. راهکاری که در این زمان ممکن است به نظر آید این است که شیر مادر برای یکی دو روز قطع شود اما ما به شما اطمینان می‌دهیم به‌جز در موارد حاد نیازی به قطع شیر مادر نیست و نوزاد همچنان می‌توان از شیر مادر خود تغذیه کند. راهکار مؤثر در این زمینه نزد ماست. و اما راهکاری که به دلیل سرعت درمان، قطعیت نتیجه و مقرون‌به‌صرفه بودن، همیشه به شما پیشنهاد می‌کنیم!
اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد می‌باشد.
این راهکار، سریع‌ترین و درعین‌حال مطمئن‌ترین راهکاری است که می‌توان پیشنهاد کرد. با اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد با مبلغی اندک می‌توانید علاوه بر استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، سرعت بالای درمان عارضه زردی نوزاد خود را ببینید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد و گارانتی ما برای درمان زردی

گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد ما خدمتی است که از طرف شرکت ضد زردی ارائه می‌شود. پیش از اینکه به توضیح گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد بپردازیم باید به شما این نوید را بدهیم که در طول چندین سال خدمت ما در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد و سایر خدمات فتوتراپی موردی که نیاز به استفاده از گارانتی داشته باشد پیش نیامده است.
زیرا درمان نوزادانی که تحت خدمات فتوتراپی ما قرار گرفته‌اند روال عادی خود را طی کرده است و در موعد مقرر درمان حاصل شده است. اما با تمام این تفاسیر ما برای جلب اطمینان و رضایت خاطر شما مشتریان عزیز تضمین و گارانتی اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد را ارائه می‌کنیم و طبق آن خود را موظف می‌دانیم که
درمان زردی نوزاد شما را با دستگاه‌های فتوتراپی خود در سه روز به انجام برسانیم.

گارانتی و سرویس‌های ایمن زردی

بر اساس این گارانتی در صورت عدم درمان در زمان مقرر، شرکت ضد زردی نسبت به تمدید رایگان مدت اجاره دستگاه‌های زردی نوزاد استاندارد خود برای ده روز اقدام می‌نماید. همچنین در صورت نیاز به تعویض دستگاه فتوتراپی، این شرکت دستگاه جدیدی را جایگزین دستگاه قبلی خواهد نمود و کلیه تمهیدات لازم را برای حصول نتیجه مطلوب که همانا درمان کامل و تمام‌عیار زردی نوزاد شماست به کار خواهد بست. تعویض دستگاه فتوتراپی نیز رایگان انجام می‌شود. اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد و گارانتی آن در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود تا در سریع‌ترین زمان بدون اتلاف وقت زردی نوزاد شما درمان گردد. ازاین‌رو شما مشتریان عزیز می‌توانید با آسودگی خاطر برای سفارش اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد در منزل خود از ما اقدام نمایید.
خدماتی که روی اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد خود ارائه می‌دهیم شامل

به‌صورت رایگان ارائه می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد اجاره دستگاه زردی نوزاد

درصورتی‌که نوزاد شما دچار زردی شده است شما نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد در منزل خود دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ضد زردی تماس بگیرید. تلفن‌های موجود در وب‌سایت ما به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان می‌باشد. خوشحال و مفتخر می‌شویم بتوانیم گره‌ای از مشکلات شما جهت درمان نوزادان دلبندتان برداریم.

جهت استعلام هزینه‌های اجاره دستگاه زردی نوزاد استاندارد و درمان زردی نیز با ما تماس بگیرید.

ما نازل‌ترین هزینه اجاره دستگاه‌های زردی نوزاد استاندارد را دریافت می‌کنیم.