در شرکت ضد زردی توانسته ایم خدمات فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد را در تمامی سطح استان تهران و حومه آن با “مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی کشور” برای اولین بار در ایران ارائه نماییم.

لازم به ذکر است خدمات ما به صورت شبانه روزی در تمامی ایام هفته بدون هیچ محدودیتی می باشد.

تمام تلاش خود را نموده ایم تا با علم روز پیشرفت نماییم و تولید انواع دستگاه فتوتراپی را به گونه ای مدرن در راستای جواب دهی بهتر انجام دهیم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد در انواع مختلف شامل:
• اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد با 4 , 6 و 8 لامپ فتوتراپی
• اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد با لامپ ال ای دی
• اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد دوبل یا دوقلو
• اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد بدون نیاز به چشم بند
می باشد.

فروش شورت ضد نور و چشم بند ضد نور به صورت عمده و با قیمتی استثنایی

با توجه به حجم بالای تولیدات این شرکت و موفقت در امر تولید توانسته ایم کلیه خدمات ؛

را با استثنایی ترین قیمت ها به بازار عرضه نماییم.

 

“لازم به ذکر است کلیه همکاران گرامی می توانند جهت خرید انواع محصولات با ما در تماس باشند.”

 

قطعا کیفیت بالای محصولات ما به شما در ارائه هرچه بهتر خدماتتان کمک می نماید.

تمامی هدف ما از فروش دستگاه زردی نوزاد گسترش حوزه خدمت رسانی مان می باشد. فروش دستگاه زردی نوزاد جهت ارائه نمایندگی های انحصاری در شهرستان ها انجام می شود و از آنجایی که نمایندگی ها به صورت انحصاری می باشند هر شهر می تواند تنها یک نماینده فروش دستگاه زردی نوزاد از ضد زردی داشته باشد. در نتیجه اولویت در فروش دستگاه زردی نوزاد با کسانی است که پیش از سایرین با ما در تماس بوده باشند.
شرایط فروش دستگاه زردی نوزاد و اخذ نمایندگی را بسیار آسانتعریف کردیم.
زیرا می خواهیم فرصت استفاده از این شغل پردرآمد را به تمامی عزیزان هموطن داده باشیم. فروش دستگاه زردی نوزاد توسط ما تنها یک فروش ساده نیست بلکه آغاز یک همکاری مداوم می باشد به نحوی که شما به عنوان نمایندگی تمامی اطلاعات لازم در زمینه دستگاه زردی نوزاد و نخوه اجاره دستگاه زردی نوزاد را آموزش خواهید دید و از دوره های عملی ما می توانید برای این منظور استفاده نمایید. نمایندگی فروش دستگاه زردی نوزاد ما نیازی به سابقه مرتبط ندارد. برای اطلاع از نمایندگی های فروش دستگاه زردی نوزاد ما با ما در تماس باشید.

فروش دستگاه زردی نوزاد و همکاری با ما

برای فروش دستگاه زردی نوزاد و در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به همکارانمان در شرکت ضد زردی پکیج های کامل فروش دستگاه زردی نوزاد را برای نمایندگی ها آماده نموده ایم.
این پک را می توانید روی یک دستگاه وانت پراید نصب نمایید.
محتویات پکیج فروش دستگاه زردی نوزاد ما شامل
• 12 عدد دستگاه زردی نوزاد
شورت ضد نور
چشم بند ضد نور
می باشد.
در پکیج فروش دستگاه زردی نوزاد ما همچنین
• کلیه ابزارهای تست دستگاه ها و آزمایشات بالینی
• و سایر تجهیزات مورد نیاز
موجود می باشد.

نمایندگان فروش دستگاه زردی نوزاد ما با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانند کلیه هزینه های صرف شده برای خرید پکیج فروش دستگاه زردی نوزاد از ما را جبران نمایند. به این ترتیب اجاره دستگاه زردی نوزاد در کلیه شهرستان های ایران نیز ارائه می شود. ما در فروش دستگاه زردی نوزاد از بهترین نوع دستگاه ها دارای نشان استاندارد ملی استفاده می کنیم. فروش دستگاه زردی نوزاد و اجاره دستگاه زردی نوزاد تنها از برترین و با کیفیت ترین دستگاه های فتوتراپی انجام می شود.
فروش دستگاه زردی نوزاد به صورت کاملا تخصصی از برترین تخصص های ما می باشد.
برای استفاده از خدمات ضد زردی اعم از:
• فروش دستگاه زردی نوزاد
• اجاره دستگاه زردی نوزاد
با ما در تماس باشید.
بهترین قیمت پک فروش دستگاه زردی نوزاد را نیز از ما بخواهید.

فتوتراپی چیست؟

فتوتراپی یک روش موثر در درمان زردی نوزاد است.
لامپ مهتابی از قدیم در درمان زردی به کار می رفته است.
اما امروز اثبات شده است که لامپ مهتابی دیگر در درمان زردی موثر نیست.
در صورتی که بتوانید در زمان مناسب زردی را در بدن نوزادان درمان نمایید قادر خواهید بود تا عوارض ناشی از زردی را به حد بسیار چشمگیری کاهش دهید.
استفاده از روش فتوتراپی از سریع ترین و مطمئن ترین روش هایی است که می توانید برای درمان زردی نوزادان از آن استفاده نمایید.
برای استفاده از روش فتوتراپی در منزل نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد خواهید داشت

نحوه تشخیص زردی در بدن نوزادان

زردی در بدو تولد بسیاری از نوزادان را درگیر می کند.
افزایش بیلی روبین منجر به زرد شدن نوزاد می شود.
برای تشخیص چشمی زردی می توانید به نقاط بدن نوزاد دقت کنید. زردی نوزاد بیش از هر ناحیه ای از بدن روی چشم ها تاثیر می گذارد. سفیدی چشم ها در این زمان به رنگ زرد می گرایند. با افزایش میزان بیلی روبین دیگر ناحیه های بدن نوزاد نیز زرد می شود. مثلا شکم ،سینه و پشت نوزاد نیز تغییر رنگ خواهد داد. با افزایش شدت زردی پاهای نوزاد نیز درگیر می شود. این علائم به ما در تشخیص زردی کمک می کند. ولی به هیچ یک از این روش ها اعتماد نکنید و از تست زردی استفاده نمایید. شما با دستگاه تست زردی می توانید به صورت قاطع متوجه درجه زردی در بدن نوزاد شوید. بیلومتر نام این دستگاه است و بدون خون گرفتن از نوزاد عدد زردی را تعیین می کند. جهت تست زردی با بیلومتر با ما در ایمن زردی تماس بگیرید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد از خدمات ما می باشد. تمامی مراحل اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد زیر نظر متخصصی سپری می شود. از مهم ترین خدمات در اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد پشتیبانی شبانه روزی است. ضد زردی از تمامی والدینی که از این شرکت اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد نموده اند و یا از افرادی که پک فروش دستگاه زردی نوزاد را خریداری کرده اند به صورت 24 ساعته حمایت و پشتیبانی می کند و پاسخگویی تمامی سوالات آنها در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد می باشد.

درمان زردی نوزادان با اجاره دستگاه زردی نوزاد

با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل شما روش فتوتراپی را برای درمان زردی نوزاد خود انتخاب نموده اید. دستگاه زردی نوزاد با تاباندن نور به بدن نوزاد می تواند به دفع بیلی روبین اضافی خون کمک نماید. همانطور که می دانید زردی نوزاد به دلیل بالا رفتن میزان بیلی روبین خون می باشد. به همین دلیل باید از روش های منطقی برای پایین آوردن بیلی روبین و کمک به دفع آن استفاده نمود. چراکه کبد جوان نوزادان قادر به دفع بیلی روبین نمی باشد. کبد جوان نوزادان نمی تواند بیلی روبین را دفع کند و همین سبب زرد شدن رنگ پوست نوزاد می شود.
عوارض ناشی از بی تفاوتی به درمان زردی نوزاد بسیار زیاد می باشند.
شما نباید به درمان زردی نوزاد بی تفاوت باشید بلکه باید هرچه سریع تر اقدامات لازم ا برای درمان هرچه سریع تر آن انجام دهید. اجاره دستگاه زردی نوزاد به شما کمک می نماید تا به طور حتم بتوانید زردی را در نوزادان درمان نمایید.
تنها با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید با خیالی آسوده طی آموزش های دریافتی از شرکت ضد زردی نوزاد را در زیر این دستگاه بخوابانید. تابش نور در دستگاه فتوتراپی بر روی نوزاد بدن نوزاد را گرم می نماید و این گرم شدن به دفع بیلی روبین به میزان بسیار بالایی کمک می نماید. با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل خود نیازی به استفاده از خدمات بیمارستانی ندارید. بدون نیاز به تحصیلات مرتبط و سابقه کاری می توانید پک فروش دستگاه زردی نوزاد را تهیه نمایید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد درمنزل و مزایای آن

• اجاره دستگاه زردی نوزاد و روند درمان در منزل
• عدم نیاز به تحمل فضای بیمارستان
• عدم نیاز به جدا نمودن نوزاد از مادر
• عدم نیاز به پرداخت هزینه های بیمارستان با اجاره دستگاه زردی نوزاد
• عدم صرف وقت برای بودن در بیمارستان
• پیشگیری از بیماری های رایج بیمارستانی
از دیگر مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد است.
جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد مبلغی بسیار اندک خواهید پرداخت.
زمان درمان در روش اجاره دستگاه زردی نوزاد نیز بسیار پایین است.
شما نهایتا در مدت سه روز میتوانید زردی را از بدن نوزاد به صورت کامل از بین ببرید.
ار دیگر مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد و استفاده از آن در منزل می توان به این موضوع اشاره نمود که دستگاه های فتوتراپی جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد با بالاترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده اند و حاصل سالها تجربه و تخصص پزشکان می باشد. بهتر است بیشتر با دستگاه فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد آشنا باشید.

آشنایی با دستگاه فتوتراپی

دستگاه فتوترپی دارای مکانیسم بسیار پیچیده ای با:
نور با طول موج 480 نانومتر
لامپ های ضد حرارت
طراحی بسیار خاص و ویژه
می باشد.
در طراحی این دستگاه تمامی آسیب هایی که ممکن است پروسه درمان نوزاد را تحت تاثیر قرار دهد در نظر گرفته شده است و برای آن ها چاره ای اندیشیده اند. توجه نمایید شاید بخواهید به جای اجاره دستگاه زردی نوزاد از لامپ های فلورسنت برای درمان زردی نوزاد خود استفاده نمایید. ولی لازم به ذکر است که این روش هیچ نقشی در درمان زردی نوزاد شما نخواهد داشت. پس بهتر است بهترین روش درمان زردی نوزاد را که همان اجاره دستگاه زردی نوزاد است انتخاب نمایید.
قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد بسیار پایین است.
ضد زردی نازل ترین نرخ اجاره دستگاه زردی نوزاد را در نظر گرفته است.