اجاره دستگاه زردی نوزاد مناسب ترین و بهترین روش برای درمان زردی نوزاد است.

فتوتراپی یک روش کاملا علمی و بر پایه دانش روز پزشکی است که در زمینه درمان زردی نوزاد استفاده می شود. در این روش که اساس کار دستگاه های زردی نوزاد است با تابش نور تلاش می شود تا میزان بیلی روبین در خون نوزاد کاهش پیدا کند. نوری که در دستگاه فتوتراپی استفاده می شود در گستره نورهای مرئی است.

زردی نوزاد و روش مواجه با آن

زردی یکی از خطراتی است که نوزادان را در اولین روزهای تولد تهدید می نماید.

زردی یک عارضه شایع در میان نوزادان تازه متولد شده است و شیوع آن نیز روز به روز در حال افزاش است که علت آن شاید روش و سبک زندگی ماشینی امروز باشد. به هر حال شیوع زردی به گونه ای است که نیمی از نوزادان طبیعی و سالم و بیش از 80 درصد نوزادن نارس به آن مبتلا می شوند.

روشهای مختلفی برای درمان زردی نوزاد وجود دارد.

همانگونه که ذکر شده روش فتوتراپی یک روش کاملا موثر و عملی برای این عارضه است. روشهای سنتی و روشهای دیگری نیز وجود دارد که هنوز کاملا به اثبات نرسیده اند و همچنین اثر گذاری این روشها به اندازه روش فتوتراپی نیست. این عارضه امروزه به طور معمول توسط دستگاه های زردی نوزاد درمان می شود. زردی تنها یک بار آن هم در اولین روزهای تولد برای نوزاد رخ می دهد از این رو نیاز به خریداری دستگاه زردی نوزاد نیست و تنها با اجاره دستگاه زردی نوزاد نیز می توان درمان را به صورت قاطع و کامل ادامه داد. اجاره دستگاه زردی نوزاد بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافی و تنها با پرداخت مبلغ اجاره دستگاه زردی نوزاد در دسترس همگان می باشد.

در مدت زمان درمان، دستگاه زردی نوزاد را در اختیار والدین قرار داده می شود.

پس از درمان نوزاد، دستگاه به دارنده آن باز گردانده می شود.

مقرون بصرفه ترین روش برای درمان زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد خدمتی است که سالهای طولانی است توسط ضد زردی ارائه می شود.

امروز مفتخریم که اجاره دستگاه زردی نوزاد را با بالاترین کیفیت به والدین گرامی ارائه می دهیم.

پروسه اجاره دستگاه زردی نوزاد شامل

• نصب و راه اندازی دستگاه فتوتراپی

• توضیحات لازم درباره نحوه استفاده از دستگاه

• جمع آوری دستگاه پس از درمان

می باشد.

بطور کلی تمامی عملیات تخصصی اجاره دستگاه زردی نوزاد توسط تیم مجرب ما انجام می پذیرد.

پس تنها کاری که لازم است شما انجام دهید این است که با ما تماس گرفته و تصمیم خود را مبنی بر اجاره دستگاه زردی نوزاد به اطلاع ما برسانید. پس از آن تیم با تجربه ما تمامی تمهیدات لازم برای اجاره دستگاه زردی نوزاد را به شما اعمال کرده و شما در اسرع وقت یک دستگاه زردی نوزاد را با مشخصات مورد نیاز خود بصورت نصب شده و آماده استفاده در منزل خواهید داشت تا درمان نوزاد دلبند خود را هرچه آسانتر و سریعتر انجام دهید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد از شرکت ضد زردی

ضد ززدی از شرکت های پیشگام در ارائه خدمات فتوتراپی است.

تولید دستگاه های زردی نوزاد با کیفیت بالا و استانداردهای لازم این امکان را برای ما در شرکت ضد زردی فراهم نموده است تا در زمینه درمان زردی نوزاد بتوانیم از خوشنام ترین شرکت ها در سراسر کشور باشیم و بتوانیم تمامی نیازهای والدین در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد مهم ترین سرویس ما در شرکت ضد زردی است.

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد به دلیل اینکه

• کم هزینه

• بی خطر

• در دسترس

• مطمئن و موثر

جهت درمان زردی نوزاد می باشد مورد استقبال مردم قرار گرفته است و از طرف جامعه پزشکی نیز مورد تایید می باشد. ضد زردی مناسب ترین قیمت را برای نرخ اجاره دستگاه زردی نوزاد ارائه می دهد و خدمات جانبی این شرکت در ارائه این سرویس به صورت رایگان و در تمامی ساعات شبانه روز قابل دسترسی است. برای اجاره دستگاه زردی نوزاد و دریافت مشاوره و اطلاعات در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد ، مدلهای مختلف آن و آپشن های گوناگون موجود در دستگاه های فتوتراپی ضد زردی با ما در تماس باشید.