درباره ما

شرکت ضدزردی یک مرکز ارائه کننده خدمات فتوتراپی در کشور است. از مهم ترین خدمات در شرکت ضد زردی می توان به • تولید انواع دستگاه فتوتراپی • اجاره دستگاه زردی نوزاد • فروش دستگاه زردی نوزاد • تولید شورت و چشم بند ضد نور اشاره کرد.

این شرکت از شرکتهای پیشگام و خوشنام در این زمینه است و با سالها تخصص و سابقه درخشان در امر خدمات درمانی فتوتراپی اکنون به یکی از شناخته شده ترین شرکت های ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه فتوتراپی تبدیل شده است. آنچه باعث برتری شرکت ضد زردی نسبت به سایر رقبا در عرصه خدمات درمانی فتوتراپی می باشد کیفیت دستگاه ها و ارجح دانستن رضایت مشتری و سلامت نوزادان است و این موضوعی است که تمامی مشتریان این شرکت بر آن اذعان دارند. شرکت ضد زردی متخصص در فروش دستگاه زردی نوزاد و اجاره دستگاه زردی نوزاد با چندین سال تجربه درخشان می باشد و خرسند از این است که توانسته است در این عرصه بالاترین حد مشتری مداری را رعایت نماید.

شرکت ضد زردی و خدمات فتوتراپی آن

شرکت ضد زردی توانسته است انواع خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزادان اعم از اجاره دستگاه زردی نوزاد و فروش دستگاه زردی نوزاد را به سایر مخاطبان خود از پزشکان تا افراد عام ارائه نماید. • صداقت در روابط • کیفیت در ارائه خدمات • قیمت های بسیار منصفانه و مقرون به صرفه تلاشی است که شرکت ضد زردی در این زمینه از خود ارائه نموده است.

فروش دستگاه زردی نوزاد جهت اعطای نمایندگی و گسترش خدمت رسانی به سایر شهرستان های کشور انجام می شود. افراد واجد شرایطی که نمایندگی ما را دریافت می کنند در واقع همکار ما در ارائه خدمات فتوتراپی در شهر خود می باشند. خدمات متمایز شرکت ضد زردی تنها منحصر به این موارد نیست و این شرکت از بهترین تولید کنندگان دستگاه های فتوتراپی است و کلیه ملزومات مورد نیاز در حین فتوتراپی اعم از شورت ضد نور و چشم بند ضد نور را نیز تولید می نماید. انجام تست زردی در منزل بدون نمونه گیری از خون نوزاد از دیگر خدمات متمایز در شرکت ضد زردی است.

برتری ما نسبت به دیگر شرکت ها

ارائه انواع لوازم و محصولات جانبی در شرکت ضد زردی توانسته است تمامی نیازهای مشتریان در زمینه درمان زردی نوزاد را پاسخ دهد. به این ترتیب برای درمان زردی نوزاد دیگر نیازی به استفاده از خدمات دیگر شرکت ها نمی باشد. تولید محصولاتی که در طول مدت درمان به آنها نیاز است از این دست خدمات در شرکت ضد زردی است. به دنبال یک شرکت ارائه کننده خدمات فتوتراپی مجرب و خوشنام هستید؟ به یک دستگاه با کیفیت برای درمان زردی نوزادتان نیاز دارید؟ توصیه می کنیم با شرکت ضد زردی تماس بگیرید.

همچنین اگر اطلاعاتی در زمینه دستگاه فتوتراپی ندارید و نمی دانید از کجا باید نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی اقدام کنید با شرکت ضد زردی در ارتباط باشید. این شرکت برای درمان زردی نوزادان یک راه حل قطعی و دائمی در نظر دارد و می تواند در کوتاهترین زمان ممکن با ارائه برترین سرویس های فتوتراپی زردی نوزاد شما را درمان نماید.

همچنین فروش دستگاه زردی نوزاد در این شرکت برای کسانی که قصد ایجاد تجارتی پرسوده و زودبازده دارند مناسب است. شرکت ضد زردی در تمامی ساعات شبانه روز و در تمامی روزهای هفته پاسخگوی نیازهای مشتریان است و همیشه در کنار مشتریان خود می ماند و با آنها همراهی می کند تا نوزاد دلبند آنها به طور کامل و قطعی درمان شود.

سلامت نوزادان که آینده سازان این کشور هستند مهم ترین هدف در شرکت ضد زردی است از این رو با تمامی تلاش خود در این زمینه گام برمی دارد. ارائه مجموعه ای بزرگ و بی نظیر از انواع دستگاه های فتوتراپی برای درمان زردی نوزادان در این راستا انجام می شود.