اجاره دستگاه زردی نوزاد: درمان قطعی، سریع و با کمترین هزینه در منزل

تاثیر تغذیه روی زردی در بارداری

تاثیر تغذیه روی زردی در بارداری (پیشگیری از زردی با تغذیه بارداری مناسب؟)

تاثیر تغذیه روی زردی در بارداری در سلامت نوزاد یکی از مسائل مهمی است که در ارتباط با زردی نوزاد و روش های جلوگیری از بروز آن در نوزادان تازه متولد شده باید به آن اهمیت داد. تغذیه در دوران بارداری روی سلامت مادر و نوزاد اثر بسیار مهمی دارد و در کل توجه به تغذیه در این دوران حساس می تواند منجر به تولد یک نوزاد سالم با وزن ایده آل گردد که از بسیاری از مشکلاتی که سایر نوزادان به ویژه نوزادان با وزن کم دارند در امان است همچنین تغذیه می تواند در از تولد نوزاد نارس جلوگیری کند اگر مادر در دوران بارداری از بایدها و نبایدهای تغذیه بیشتر آگاه باشد و در این زمان توجه و مراقبت بیشتری روی تغذیه خود داشته باشد.

ادامه مطلب

زردی بارداری

زردی بارداری چیست و چگونه می توان از آن پیشگیری نمود؟

زردی بارداری نوعی از زردی است که در اثر برخی عوامل در طی بارداری مادر رخ می دهد و زمانی که نوزاد متولد می شود با درجه ای از زردی روبرو می باشد. این مسئله در اینجا قصد داریم در مورد علل مختلف زردی در بارداری صحبت کنیم و ببینیم که آیا روشی وجود دارد تا از این نوع زردی پیشگیری نمود یا خیر؟ در حالی که زردی در بیشتر نوزادان تازه متولد شده رخ می دهد اما زردی در دوران بارداری خیلی به ندرت اتفاق می افتد و این نیز به دلایل مختلفی است که در اینجا آنها را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب

کنترل زردی در نوزادان

کنترل زردی در نوزادان و انواع هایپربیلی روبینمی غیر مستقیم

جهت کنترل زردی در نوزادان اقدامات لازم برای تشخیص زردی در نوزاد و راهکارهای موثر برای درمان آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اما قبل از آن لازم است یک آشنایی کلی با زردی و انواع و اینکه چرا برخی از نوزادان به زردی مبتلا می شوند پیدا کنیم. زردی می تواند مرتبط با شیر مادر یا غیر مرتبط با آن باشد اما به هر حال مسئله ای که حائز اهمیت است شیردهی به نوزاد توسط شیر مادر برای درمان هر چه بهتر زردی در نوزاد است. شیردهی می تواند نوزاد را از خطرات زردی در امان نگه دارد.

ادامه مطلب

درمان زردی با فتوتراپی

درمان زردی با فتوتراپی و نحوه عملکرد پتوی فتوتراپی

درمان زردی با فتوتراپی به روشهای مختلف انجام می شود. زردی را می توان با نور فتوتراپی به راحتی درمان کرد اما فتوتراپی نیز روش های مختلفی دارد که شامل استفاده از دستگاه زردی نوزاد , پتوی فتوتراپی , تخت فتوتراپی و ... می باشد. دستگاه فتوتراپی شامل محفظه ای است که نوزاد را درون آن گذاشته و تحت تابش نور مخصوص قرار می دهند. این کار شاید باعث کلافه شدن نوزاد حین درمان شود و مادر به خوبی نتواند آن گونه که دوست دارد نوزاد تازه متولد شده خود را در آغوش بکشد و به او محبت نماید. تنها برای مواقع شیردهی نوزاد و تعویض پوشک است که می توان نوزاد را از داخل این محفظه بیرون آورد.
اما راه دیگر درمان زردی با فتوتراپی استفاده از پتوی فتوتراپی است.

ادامه مطلب

دستگاه زردی خانگی

دستگاه زردی خانگی و اثر داروهای شیمیایی روی زردی نوزاد

دستگاه زردی خانگی یعنی دستگاهی که بتوان از آن برای درمان زردی نوزاد در منزل استفاده کرد. برخی از انواع زردی را تنها می توان در بیمارستان و زیر نظر پزشک متخصص درمان کرد. این زردی شامل زردی های ناشی از ناسازگاری های خونی و زردی در 24 ساعت اول زندگی نوزاد است. اما برخی از انواع زردی به درمان و بستری شدن در بیمارستان نیازی ندارد و والدین به راحتی می توانن با دستگاه فتوتراپی خانگی از نوزاد خود مراقبت کرده تا زردی وی بهبود پیدا کند. البته نا گفته نماند که نوزادانی که سالم هستند و 37 هفته بارداری را به طور کامل سپری کرده اند و دارای وزن و سن مناسب هستند می توانند از دستگاه زردی خانگی استفاده کنند.

ادامه مطلب

درمان زردی نوزادان

درمان زردی نوزادان و آنچه والدین از فتوتراپی باید بدانند

درمان زردی نوزادان که ناشی از تجمع بیلی روبین در زیر بافت پوستی نوزاد می باشد در بیشتر موارد بسیار ساده است و می توان گفت که نیازی به درمان خاص ندارد. این نوع زردی ها خود به خود بعد از چند روز از بین می روند و برطرف می شوند. زمانی که شما از روشهای طبیعی مثل تغذیه با شیر مادر استفاده می کنید می توانید خیلی راحت سطح بیلی روبین در خون نوزاد را کاهش دهید و باعث درمان زردی نوزادان شوید.
این نوع زردی ها نیاز به درمان های تهاجمی ندارند.

ادامه مطلب

فتوتراپی

فتوتراپی و تاثیر آن در کاهش بیلی روبین سرم هایپربیلی روبینمی

فتوتراپی می تواند بیلی روبین سرم را کاهش دهد اما هنوز مدت زمان فتوتراپی مشخص نیست و اینکه چه مدت زمان باید صرف انجام فتوتراپی روی نوزاد بود تا به تاثیر مورد نیاز آن در کاهش زردی و بیلی روبین توتال در نوزاد رسید. در مطالعاتی که انجام شده است هدف تعیین میانگین تفاوت کاهش بیلی روبین در 6 , 12 , 18 و 24 ساعت پس از استفاده از دستگاه فتوتراپی می باشد.

ادامه مطلب

فتوتراپی خانگی

فتوتراپی خانگی و مزیت های درمان خانگی زردی نوزاد

فتوتراپی خانگی یک روش معمول برای درمان زردی است.
امروزه بیشتر بیمارستان ها برای درمان زردی از روش فتوتراپی استفاده می کنند. که این امر مقادیر بالای هزینه برای والدینی که به تازگی صاحب فرزند شده اند را به دنبال دارد. اما فتوتراپی به صورت خانگی نیز انجام می شود. امروزه دستگاه های فتوتراپی خانگی و بیمارستانی برای درمان زردی طراحی شده اند.
دستگاه فتوتراپی خانگی با هزینه ای مناسب و اثرگذاری موثر که برای درمان نوزادان مبتلا به زردی خفیف تا شدید در محیط های کم منابع طراحی شده است.

ادامه مطلب

اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادی

اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادی و اثر زردی روی مغز و هوش نوزاد

اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادی درمانی قاطعانه و موثر برای درمان زردی نوزاد است.
زمانی که نوزاد به زردی مبتلا می شود می توان گفت که موثرترین روش در درمان زردی استفاده از دستگاه فتوتراپی است و بهترین راهکار برای استفاده از دستگاه فتوتراپی نیز روش اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادی است. این یک راهکار مناسب است. زیرا علاوه بر اینکه می توانیم با یک هزینه کم یک روش درمانی مناسب و موثر را داشته باشیم آرامش و آسودگی خیال ما بابت درمان نیز بسیار مهم است که با اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادی به دست می آید.

ادامه مطلب

دستگاه زردی

دستگاه زردی مناسب برای درمان زردی اعم از زردی ناشی از فصل

دستگاه زردی ابزاری برای درمان زردی به شمار می آید.
دستگاه زردی نوزاد یک وسیله کاملا علمی طراحی شده برای درمان زردی نوزاد است.
در این دستگاه می توان هر گونه علائم از زردی نوزاد را برطرف کرد.
انواع مختلف زردی توسط دستگاه زردی نوزاد درمان خواهد شد.

ادامه مطلب

دستگاه زردی نوزادان

دستگاه زردی نوزادان و درمان زردی در نوزادان نارس

دستگاه زردی نوزادان دستگاهی است که برای درمان زردی به کار می رود.
زردی عارضه ای شایع است که نوزادان تازه متولد شده را درگیر خود می نماید. دستگاه زردی نوزادان به گونه ای طراحی شده است که بتواند زردی را در نوزادان در مدت زمان کوتاه کاهش دهد. مناسب ترین وسیله برای درمان زردی استفاده از دستگاه زردی نوزادان است. زیرا همانطور که می دانیم زردی روشهای درمان مختلفی دارد.

ادامه مطلب

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد و انتخاب بهترین شرکت فتوتراپی

سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد خدمتی است که ممکن است شرکتهای زیادی آن را ارائه نماید اما نکته مهم در ارائه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد کیفیت دستگاه ها و استاندارد بودن آن است و اینکه سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد باید به همراه خدمات جانبی دیگری باشد که در درمان با فتوتراپی بسیار مورد نیاز می باشد. در این مبحث قصد داریم تمامی خدمات و نیازهایی را که یک شرکت ارائه کننده سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد باید تحت پوشش قرار دهد را بررسی نماییم.

ادامه مطلب

شرایط اجاره دستگاه فتوتراپی

شرایط اجاره دستگاه فتوتراپی و نحوه استفاده از آن در منزل

شرایط اجاره دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد اهمیت زیادی دارد.
اگر وضعیت نوزاد شما به گونه ای است که می توان او را در منزل و با استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی درمان نمود پس بهتر است در زمینه شرایط اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل اطلاعات بیشتری داشته باشید.
شرایط اجاره دستگاه فتوتراپی کاملا ساده و آسان است.
شرایط اجاره دستگاه فتوتراپی تنها شامل چند راهکار ساده برای استفاده بهتر است دستگاه فتوتراپی می باشد.

ادامه مطلب

دستگاه فتوتراپی

دستگاه فتوتراپی و سیر تحولات دستگاه های زردی نوزاد

دستگاه فتوتراپی یک روش رایج بر پایه نتایج علمی در درمان زردی نوزاد است.
زردی از رایج ترین عارضه ها در نوزادان می باشد.
دلیل زردی نیز افزایش بیلی روبین موجود در خون است.
برای درمان زردی از روش رایج آن یعنی فتوتراپی استفاده می شود. از این رو دستگاه فتوتراپی جهت درمان زردی طراحی و تولید می شود. تا به امروز سیر تحول و تغییر دستگاه فتوتراپی موجود در بازار روی لامپ های آن بوده است. این تحولات صورت گرفته اگر چه به افزایش کارایی دستگاه فتوتراپی منجر شده اند اما پروتکل فتوتراپی و مانیتورینگ آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

ادامه مطلب

زردی بالینی

زردی بالینی و بیماری همولیتیک ناشی از ناسازگاری های خونی

زردی بالینی در نوزادان یک نشانه از بیماری همولیتیک است.
از شایع ترین علل زردی بالینی در نوزادان بیماری همولیتیک ناشی از ناسازگاری های خونی ABO می باشد. 66 درصد علل همولیتیک در نوزادان ناشی از این نوع بیماری است. نوزادانی که برای کاهش زردی بالینی تحت درمان تعویض خون قرار گرفته اند بیش از دیگر نوزادان در معرض عوارض بیماری های همولیتیک قرار دارند.

ادامه مطلب

دستگاه درمان زردی نوزاد

دستگاه درمان زردی نوزاد بهترین راهکار برای درمان زردی

دستگاه درمان زردی نوزاد در منزل از موثرترین روشهایی است که پزشکان برای درمان زردی نوزاد پیشنهاد می دهند. این روش بدون عوارض جانبی است و هزینه کمی نیز به دنبال دارد. زمانی که زردی در نوزاد شما بیش از حد طبیعی نباشد می توان با استفاده از دستگاه درمان زردی نوزاد در بیمارستان یا منزل زردی را درمان کرد.

ادامه مطلب

فروش دستگاه ضد زردی

فروش دستگاه ضد زردی در شهرستان ها برای ایجاد نمایندگی

فروش دستگاه ضد زردی در یک پکیج کامل و جامع از تجهیزات مورد نیاز نمایندگی اجاره دستگاه زردی نوزاد خدمتی است که شرکت ضد زردی با چندین سال سابقه و تخصص ارائه می نماید. این شرکت در حال حاضر در تهران فعالیت دارد و در چند شهر از کشورمان دارای نمایندگی انحصاری اجاره دستگاه فتوتراپی و فروش دستگاه ضد زردی است.

ادامه مطلب

اجاره دستگاه ضد زردی

اجاره دستگاه ضد زردی و تاثیر زایمان بر زردی نوزاد

اجاره دستگاه ضد زردی مناسب ترین و کم هزینه ترین روش درمان برای زردی نوزاد است. اجاره دستگاه ضد زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی می تواند به درمان زردی با کاهش سریع و چشمگیر بیلی روبین کمک نماید. در صورتی نوزاد شما مبتلا به زردی شده است به راحتی می توانید با اجاره دستگاه ضد زردی استاندارد و مناسب در منزل خود نوزادتان را درمان نمایید بدون اینکه نگران هزینه های گزاف بیمارستان و دردسرهای آن باشید.


ادامه مطلب

اثر فتوتراپی بر درمان زردی نوزاد

اثر فتوتراپی بر درمان زردی نوزاد موثرترین روش درمان زردی

اثر فتوتراپی بر درمان زردی نوزاد بالاترین بازدهی را در میان سایر روشهای درمان زردی نوزاد دارد. زردی از بیماری هایی است که میان نوزادان تازه متولد شده شیوع زیادی دارد. بروز زردی خود علل مختلف و روش های درمانی مختلفی نیز دارد. یکی از موثرترین روشهای درمان زردی فتوتراپی است که تاثیر خود را در درمان زردی در آزمایشات مختلف نشان داده است. اثر فتوتراپی بر درمان زردی نوزاد موضوعی است که قصد داریم آن را بررسی کنیم:

ادامه مطلب

علل افزایش بیلی روبین

علل افزایش بیلی روبین در خون عامل زردی در نوزادان و بزرگسالان

علل افزایش بیلی روبین در خون متعدد است و دلایل زیادی برای افزایش بیلی روبین در خون وجود دارد. علل افزایش بیلی روبین در خون موضوعی است مرتبط با زردی در نوزادان و بزرگسالان و به دلیل شیوع زردی قصد داریم درباره این مطلب بحث کنیم:
دانستن این مسئله می تواند به درمان زردی نوزاد کمک نماید.

ادامه مطلب

درمان با فتوتراپی

درمان با فتوتراپی و درمان زردی نوزاد با نور درمانی

درمان با فتوتراپی تقریبا راهی است که برای درمان زردی توسط هر پزشکی معرفی می شود. برای درمان زردی با فتوتراپی می توانید نوزاد خود را در بیمارستان بستری نمایید و یا اینکه یک عدد دستگاه زردی نوزاد در منزل اجاره نمایید.
اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل تحت نظر پزشک می تواند به درمان زردی نوزاد شما کمک نماید. موضوعات مورد بحث در این مقاله شامل

ادامه مطلب

زردی پاتولوژیک

زردی پاتولوژیک چیست و روش های درمان آن کدام است

زردی پاتولوژیک نوعی از زردی در نوزادان است. در زردی پاتولوژیک تفاوت هایی با زردی فیزیولوژیک دیده می شود و روش درمان زردی در این نوع نیز متفاوت از این نوع زردی است. در این مقاله قصد داریم در مورد زردی پاتولوژیک صحبت نماییم.

ادامه مطلب

دستگاه فتوتراپی نوزادان با طراحی تمام اتوماتیک جهت درمان زردی

دستگاه فتوتراپی نوزادان با طراحی تمام اتوماتیک جهت درمان زردی

دستگاه فتوتراپی نوزادان در انواع مختلفی جهت درمان زردی در نوزادان به کار گرفته می شود. تا به امروز انواع مختلفی از دستگاه فتوتراپی نوزادان طراحی و ساخته شده است و عمده تفاوت دستگاه های موجود در بازار در لامپ آنها بوده است.

ادامه مطلب

اثر فتوتراپی بر بیلی روبین

اثر فتوتراپی بر بیلی روبین و چگونگی درمان زردی در نوزادان

اثر فتوتراپی بر بیلی روبین در دستگاه فتوتراپی دارای اهمیت است.
تاثیر فتوتراپی بر بیلی روبین و چگونگی درمان زردی نوزاد موضوع مورد بحثی است که در این مقاله قصد داریم آن را بررسی نماییم.
همان طور که می دانیم اصلی ترین و موثرترین روش های درمان زردی نوزادفتوتراپی است. اما بررسی اثر فتوتراپی بر بیلی روبین عامل زردی در نوزاد بسیار مهم است. اینکه نور پس از جذب توسط پوست نوزاد چگونه باعث کاهش بیلی روبین و در نتیجه زردی نوزاد می شود دلیلی است که استفاده از فتوتراپی را همه گیر نموده است.

ادامه مطلب

  • 1
  • 2

تماس با ما

55927499