بلاگ

مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی نوزاد در منزل

مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد

با توجه به مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد به نظر می رسد که اجاره این دستگاه بهترین روش برای درمان زردی نوزادتان می باشد. در واقع مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد باعث شده که این کار با استقبال گسترده ای روبرو شود.
اما باید دید زردی نوزاد چیست و به چه عللی اتفاق می افتد؟
با تخریب گلبول های قرمز ماده ای به نام بیلی روبین تشکیل می شود. بخش اضافی این ماده از طریق ادرار و مدفوع دفع می گردد. عدم دفع بیلی روبین اضافی علت اصلی بروز زردی در نوزادان می شود.
در واقع، زردی در نوزادان را می توان به دوم بخش زردی محلول در آب و زردی غیر محلول در آب تقسیم بندی نمود.

زردی محلول در آب: همانگونه که از نام این بیماری مشخص است، زردی در آب بدن حل می شود و در کبد و از طریق ادرار دفع می شود.
زردی نامحلول در آب: در این مورد بیلی روبین در آب حل نمی شود.
بنابراین از طریق ادرار نیز دفع نمی گردد. در صورتیکه این نوع زردی به موقع درمان نشود باعث افزایش سطح بیلی روبین خون می شود. در صورتیکه این ماده در مغز نوزاد رسوب کند، منجر به عقب ماندگی ذهنی نوزاد می شود. بنابراین بهتر است که در صورت مشاهده علائم زردی نوزاد، سریعا به پزشک مراجعه نمایید.
با توجه به اهیمت درمان زردی نوزاد، روش های متعددی برای درمان آن مطرح گردیده است. برخی از این روش ها سنتی می باشند. برای مثال جوشانده برخی از گیاهان و یا استفاده از لامپ های فلورسنت تا حدودی همه گیر شد.
اما با پیشرفت علم و تکنولوژی این روش ها مردود گردید و پزشکان اعلام کردند که استفاده از این روش ها نه تنها به درمان کودک کمکی نمی کند بلکه در برخی موارد موجب آسیب رسیدن به او نیز می گردد.
امروزه مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد ، توجه به سایر روش های درمانی را بسیار کمتر از گذشته نموده است.
متخصصان توانسته اند با بهینه کردن روش استفاده از لامپ مهتابی، دستگاهی طراحی نمایند که در کوتاه ترین مدت زردی نوزاد را به طور قطعی درمان می کند.
یکی از مزیت های دستگاه زردی نوزاد داشتن لامپ هایی با طول موج مناسب برای درمان زردی است. زیرا طول موج لامپ های مهتابی تاثیری بر روی بیلی روبین خون ندارد.

از دیگر مزیت های استفاده از دستگاه زردی نوزاد کاهش دوره درمان است. شما می توانید تنها در مدت سه روز زردی نوزاد خود را درمان کنید.

مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد:


در ابتدا باید دید که مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد بیشتر است و یا خرید آن؟
با توجه به مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد از جمله قیمت پایین تر آن نسبت به خرید، به نظر می رسد که اجاره آن معقول تر باشد.
به علاوه درمان نوزاد در خانه از دیگر مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد می باشد.
همچنین صرفه جویی در زمان از دیگر مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد می باشد.
در واقع تمامی مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد ، آن را به بهترین گزینه درمانی تبدیل می کند.

مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما


اگر شما به ما اعتماد کنید می توانید از مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما بهره مند شوید.
برای مثال یکی از مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما پشتیبانی 24 ساعته ما از شما می باشد.
برخی دیگر از مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما را می توان به صورت زیر خلاصه نمود:
-ما با سال ها تجربه و سابقه در زمینه تولیدات و واردات انواع دستگاه زردی نوزاد و اجاره و فروش آن یکی از خوشنام ترین شرکت ها در این زمینه هستیم. لازم به ذکر است که تمامی مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد آن را به یکی از پرطرفدارترین خدمات و سرویس های ما تبدیل نموده است.
لازم به ذکر است که تا کنون هیچ مورد ناموفقی در درمان زردی با این دستگاه ذکر نشده است.
-از دیگر مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما این است که ما تمامی آموزش های لازم را برای استفاده از این دستگاه به شما می دهیم.
-تعویض دستگاه و یا تمدید مدت درمان نیز از دیگر مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما می باشد. در واقع اگر کودک شما در مدت ذکر شده درمان نشود ما این خدمات را به شما ارائه می دهیم.
اگر شما نیز مایلید از خدمات و مزیت های اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما بهره مند شوید و یا در مورد چند و چون سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما احتیاج به اطلاعات بیشتری دارید، خوشحال می شویم پاسخگوی تماس شما بوده و شما را در این امر یاری نماییم.

خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه ضد زردی از آخرین مطالب و محصولات و خدمات شرکت مطلع شوید.

شما می توانید هر زمان که مایل بودید اشتراک خبرنامه را لغو نمایید.

درباره ضد زردی

ضد زردی تولیدکننده و وارد کننده انواع مختلف دستگاه های زردی نوزاد (فتوتراپی) بوده که با سالها تجربه در زمینه تولید، واردات، فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد به هموطنان گرامی، بیمارستانها، پزشکان و سایر مخاطبان مرتبط اکنون افتخار این را دارد که در گستره ملی به مشغول ارائه خدمات مذکور به هموطنان گرامی باشد.

بیشتر