بلاگ

افزایش بیلی روبین در خون نوزاد

افزایش بیلی روبین

افزایش بیلی روبین عاملی است که موجب زرد شدن نوزادان می شود.
در اثر افزایش بیلی روبین رنگ پوست بدن نوزاد در نقاطی مثل صورت و گردن و نیز سفیدی چشم زرد می شود. زمانی که میزان بیلی روبین در خون نوزاد از حد معینی تجاوز می نماید باعث تجمع این ماده در زیر پوست نوزاد می شود و این علت اصلی زرد شدن رنگ پوست نوزاد است. زردی نوزاد را بیماری قلمداد نمی کنیم بلکه این تنها نشانه ای از افزایش بیلی روبین درخون نوزاد است. در واقع با زرد شدن رنگ پوست نوزادمان است که متوجه افزایش بیلی روبین در خون نوزاد می شویم.
افزایش بیلی روبین را به راحتی می توان با استفاده از دستگاه زردی نوزاد برطرف نمود.
دستگاه زردی نوزاد یا دستگاه فتوتراپی از طیف خاصی از نور برای درمان زردی نوزاد استفاده می کند. این دستگاه دارای محفظه ای برای قرار دادن نوزاد می باشد و از لامپ های خاصی برای تابش نور استفاده می کند. طول موج نور به کار رفته در این لامپ ها مشخص است و معمولا از طیف مرئی به خصوص نور آبی در این نوع دستگاه ها استفاده می گردد. این روش در مدت زمانی بسیار کوتاه زردی نوزاد را درمان می نماید.

زردی نوزاد نشانه افزایش بیلی روبین خون


همانطور که گفتیم زرد شدن نوزاد نشانه افزایش بیلی روبین در خون نوزاد است.
از آنجا که بیلی روبین یک ماده سمی و خطرناک محسوب می شود افزایش بیلی روبین و وجود مقادیر زیاد آن در خون می تواند باعث مشکلاتی به خصوص در سیستم عصبی و مغز نوزاد شود. زیرا بافت مغزی نوزاد هنوز توانایی محافظت از خود به طور کامل را ندارد و با افزایش بیلی روبین این ماده در مغز نوزاد رسوب می کند و به آن آسیب می زند. که در این صورت مشکلات متعددی از جمله
• ناتوانی های حرکتی

• و عقب ماندگی های ذهنی برای نوزاد به وجود می آید.
افزایش بیلی روبین و زرد شدن نوزاد را باید جدی گرفت.

زیرا در صورت تشخیص به موقع و درمان سریع و زودهنگام افزایش بیلی روبین است که می توان از آسیب های گفته شده جلوگیری کرد. همچنین در این زمان درمان نیز بسیار ساده است و تنها توسط دستگاه فتوتراپی قابل انجام است. اما زمانی که با افزایش بیلی روبین به مقدار زیاد مواجه می شویم درمان با فتوتراپی پاسخگو نیست.
در این زمان باید نسبت به درمان های سخت تر اعم از تعویض خون اقدام شود.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان افزایش بیلی روبین


روش مقرون به صرفه و مطمئن برای کاهش بیلی روبین اجاره دستگاه زردی نوزاد است.
پس از تایید زردی نوزاد و افزایش بیلی روبین توسط پزشک می توان درمان زردی را در منزل یا بیمارستان انجام داد. اگر افزایش بیلی روبین به حدی باشد که در منزل قابل درمان باشد و پزشک این اجازه را به شما بدهد شما می توانید با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل تان درمان را ادامه دهید.
روش دیگر درمان زردی و افزایش بیلی روبین خرید دستگاه زردی نوزاد است.
اما از آنجا که زردی برگشت پذیر نیست شما پس از درمان دیگر نیازی به دستگاه زردی نوزاد ندارید و خرید آن تنها برای درمان زردی نوزادتان چندان روش عاقلانه ای نیست. همچنین بستری کردن نوزاد در بیمارستان نیز مشکلات خاص خود را دارد که در اجاره دستگاه زردی نوزاد این مشکلات وجود ندارد.
و روشی است که تقریبا همه افراد از پس مخارج آن برخواهند آمد.

افزایش بیلی روبین و کم هزینه ترین روش درمان آن


با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید نوزاد خود را بدون هیچگونه هزینه اضافه درمان کنید.
علاوه بر آن از خدمات اجاره دهنده مانند خدمات
نصب رایگان
آموزش استفاده
و خدمات جمع آوری آن
بهره مند شوید.
اگر نوزاد مبتلا به زردی دارید وقت را تلف نکنید و با اجاره یک دستگاه زردی نوزاد در خانه از او مراقبت نمایید. با این کار تنها پس از سه روز می توانید سلامتی را به نوزاد خود هدیه دهید. ما درشرکت ضد زردی مفتخریم پس از سال ها تجربه و تخصص در زمینه تولید و اجاره دستگاه های زردی نوزاد بهترین سرویس دهی را به مشتریان خود داشته ایم. هم اکنون با ما تماس بگیرید و کلیه مراحل اجاره دستگاه زردی نوزاد دلبند خود را به ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان، بهترین سرویس را در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد را برای درمان زردی نوزاد تجربه نمایید.

خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه ضد زردی از آخرین مطالب و محصولات و خدمات شرکت مطلع شوید.

شما می توانید هر زمان که مایل بودید اشتراک خبرنامه را لغو نمایید.

درباره ضد زردی

ضد زردی تولیدکننده و وارد کننده انواع مختلف دستگاه های زردی نوزاد (فتوتراپی) بوده که با سالها تجربه در زمینه تولید، واردات، فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد به هموطنان گرامی، بیمارستانها، پزشکان و سایر مخاطبان مرتبط اکنون افتخار این را دارد که در گستره ملی به مشغول ارائه خدمات مذکور به هموطنان گرامی باشد.

بیشتر