بلاگ

اجاره دستگاه زردی نوزادان و مقایسه روشهای درمان سنتی و مدرن

اجاره دستگاه زردی نوزادان

اجاره دستگاه زردی نوزادان یک روش کاملا علمی برای درمان زردی است.
اجاره دستگاه زردی نوزادان روشی است که تقریبا در تمامی موارد ابتلا به زردی و توسط اکثر پزشکان توصیه می شود. اگر نمی خواهید نوزادتان را در بیمارستان بستری کنید و یا برای هزینه های درمان در بیمارستان با مشکل مواجه هستید این روش بسیار کارساز است و می تواند تا حد زیادی در کاهش هزینه های درمان موثر باشد. درمان زردی نوزدان روش های مختلفی دارد که تنها یکی از آنها اجاره دستگاه زردی نوزادان است. با اجاره دستگاه زردی نوزادان به راحتی می توانید در زمانی کوتاه زردی نوزاد را درمان کنید بدون اینکه به روشهای درمانی دیگر نیاز داشته باشید. اما از روشهای دیگر درمان زردی در نوزادان می توان به روشهای سنتی و روشهای مدرن نیز اشاره کرد.

راهکارهای درمان زردی نوزاد از طرق سنتی و نوین


در این مقاله قصد داریم رویکردهای سنتی درمان زردی نوزاد را بررسی نماییم و راهکارهایی که در گذشته به عنوان روش درمان زردی نوزاد به کار گرفته می شده است را بررسی نماییم. همچنین با بررسی این روشهای درمان آسان ترین و موثرترین روش درمان زردی را نیز معرفی خواهیم کرد. بعقیده طب سنتی، زردی نوزادان در اثر گرمای طبع مادران در دوران بارداری روی نوزاد تأثیر گذاشته و باعث می شود بعد از تولد دچار زردی شوند.
راهکار درمان زردی نوزاد در گذشته، شامل درمانهایی مانند
• پاشیدن آرد جو الک شده روی پوست نوزاد
• شستشو با آب خنک
• نوشاندن ترنجبین و شیرخشت
صورت می گرفته است.
این نوشیدنی ها از نوشیدنی های مفید سنتی به شمار آمده و طبع خنک داشته و به همین دلیل است که می تواند برای درمان زردی نوزاد استفاده شود.
با کشف اثر نور روی درمان زردی نوزاد و وارد بازار شدن لامپ های مهتابی یا فلورسنت از این گونه لامپ ها برای درمان زردی نوزاد استفاده می شد. اکنون ساز و کار دستگاه های زردی نوزاد نیز به همین ترتیب است و تنها در این دستگاه ها از لامپ های خاص با طول موج مشخصی برای درمان زردی استفاده می شود. با بهینه سازی دستگاه ها و تولید دستگاه های زردی نوزاد به صورت اتوماتیک و به صورت کاملا کارامد و موثر به طریق بسیار موثری در درمان زردی نوزاد به کار گرفته می شود.

اجاره دستگاه زردی نوزادان در شرکت ضد زردی


شرکت زردین بر با سالها تخصص و تجربه و پشتوانه علمی در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزادان فعالیت دارد. ضد زردی تولید کننده انواع دستگاه های زردی نوزاد است و همچنین در واردات دستگاه فتوتراپی خارجی نیز تخصص دارد. از این رو در اجاره دستگاه زردی نوزادان مشتری حق انتخاب داشته و با مجموعه وسیعی از انواع دستگاه های فتوتراپی روبرو خواهد بود. اجاره دستگاه زردی نوزادان همراه با مشاوره رایگان و علمی انجام می شود.
و در انتخاب دستگاه برای اجاره دستگاه زردی نوزادان کلیه شرایط نوزاد بررسی خواهد شد. ضد زردی همواره در تلاش بوده است تا کلیه خدمات و سرویس های خود اعم از اجاره دستگاه زردی نوزادان را به بهترین شکل ممکن به والدین عزیز ارائه نماید. پس اگر نوزاد شما نیز به زردی مبتلا شده است و شما به دنبال یافتن راه حلی مناسب و علمی برای درمان زردی نوزادتان هستید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان شرکت ضد زردی تماس بگیرید.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزادان


• کاهش نرخ و هزینه های درمان زردی نوزادان
• درمان در منزل بدون نیاز به بستری
• عدم نیاز به حضور در بیمارستان
• عدم ابتلا به عفونت های رایج بیمارستانی
• عدم جدایی مادر از نوزاد
و ده ها مزایای دیگر که تنها با اجاره دستگاه زردی نوزادان در منزل می توانید به دست آورید.
با توجه به تمامی موارد شما متوجه خواهید شد که اجاره دستگاه زردی نوزادان در منزل می تواند برای شما و نوزادتان بسیار به صرفه تر باشد هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کاهش طول درمان و سرعت تاثیر آن در درمان زردی. پس تعلل نکنید و برای درمان زردی نوزادتان همین امروز نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزادان اقدام نمایید.

انواع دستگاه زردی برای اجاره دستگاه زردی نوزادان


جهت اجاره دستگاه زردی نوزادان انواع مختلف دستگاه فتوتراپی توسط شرکت ضد زردی ارائه می شود. این دستگاه ها که اکثرا از تولیدات شرکت است و دارای نشان استاندارد ملی می باشد از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است همچنین در این میان تعدادی از مجهزترین و بهترین دستگاه های فتوتراپی خارجی نیز جهت اجاره دستگاه زردی نوزادان در منزل ارائه می شود.
• دستگاه فتوتراپی 4 لامپه
• دستگاه فتوتراپی6 لامپه
• دستگاه فتوتراپی 8 لامپه از نوع فلورسنت
• انواع دستگاه فتوتراپی ال ای دی
• دستگاه های فتوتراپی دوگانه
• و دستگاه فتوتراپی بدون نیاز به چشم بند
از انواع دستگاه ها برای اجاره دستگاه زردی نوزادان در منزل می باشد.
جهت اجاره دستگاه زردی نوزادان در منزل خود کافیست به صورت شبانه روزی با ضد زردی در تماس باشید.

خبرنامه

با اشتراک در خبرنامه ضد زردی از آخرین مطالب و محصولات و خدمات شرکت مطلع شوید.

شما می توانید هر زمان که مایل بودید اشتراک خبرنامه را لغو نمایید.

درباره ضد زردی

ضد زردی تولیدکننده و وارد کننده انواع مختلف دستگاه های زردی نوزاد (فتوتراپی) بوده که با سالها تجربه در زمینه تولید، واردات، فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد به هموطنان گرامی، بیمارستانها، پزشکان و سایر مخاطبان مرتبط اکنون افتخار این را دارد که در گستره ملی به مشغول ارائه خدمات مذکور به هموطنان گرامی باشد.

بیشتر